יניב הובלות בקירור בע''מ
אין מקום שהוא רחוק מדי
 
 
 
 
 
 

שירותים

יניב הובלות בקירור בע"מ מספקת מענה הוליסטי ומיטבי לכל דרישותיהם של בעלי עסקים אשר זקוקים לשירותי הובלה בקירור. החברה מציעה סל שירותים ייחודי ומקיף, המותאם לצורכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

שירותי החברה כוללים בראש ובראשונה שירותים לוגיסטיים הכוללים הובלות בקירור ואחסנה בקירור לכל צורך ומטרה. החברה עובדת עם סיטונאים, ארגונים, איגודים ובעלי עסקים, אשר זקוקים לשירותי הובלה לנמלי הים והאוויר לצורכי ייצוא / ייבוא – ההובלה מתבצעת במשאיות מתקדמות, שבהן מותקנת מערכת שינוע (גלגלות) להעמסה ולפריקה של משטחים אוויריים. כך נחסך הזמן הדרוש לצורך בפירוק ובאריזת המשטחים וכן בעלויות ההובלה.

כמו כן החברה משנעת מוצרי מזון בקירור וללא קירור עבור רשתות שיווק, קמעונאיות בתחום המזון, חברות קייטרינג, רשתות מזון ועוד. בין היתר החברה מובילה חומרי גלם, ירקות, פירות, פרחים, תוצרת חקלאית וכדומה. החברה מתפעלת קווי הובלה / הפצה על בסיס קבוע.

יניב הובלות בקירור מספקת מענה גם עבור התעשייה פרמצבטית והתעשיות הכימיות בישראל. בין היתר, החברה משנעת תרופות ותכשירים רפואיים, כימיקליים וחומרים מסוכנים עבורם, תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות הנדרשים במסגרת זו.

לייעוץ מקצועי, להצעת מחיר ולהתאמת פתרון ההובלה האידיאלי עבורך, התקשרו עוד היום: 072-3103515

שירותי הובלות למפעלי מזון וקייטרינג